KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15174314
nr 1517 4314
Peter Rona, "Midsommarblomster", Signerad. Olja på duk, 45x33 cm, yttermått inklusive ram: 58x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:46:20
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)